جستجو در سایت

معرفی کمپانی Huawei


معرفی شرکت هواوی

Huawei یک کمپانی پیشرو در ارائه فناوری اطلاعات و ارتباطات، زیر ساخت ها و دستگاه های هوشمند می باشد که در سال 1987 میلادی در کشور چین تأسیس شده است. این شرکت در حدود 188.000 کارمند دارد که در 170 کشور و منطقه فعالیت کرده و به بیش از سه میلیارد نفر در سراسر جهان خدمات رسانی می کند. هوآوی در جهت توانمندسازی مردم، بهبود زندگی و ارائه نوآوری در سازمان های مختلف فعالیت می کند. در این شرکت، بر روی تحقیقات بنیادی سرمایه گذاری شده و تمرکز بر روی پیشرفت های تکنولوژی است که جهان را رو به جلو سوق می دهد.

هوآوی دارای یک سیستم مدیریت شفاف و مؤثر است. سهامداران این شرکت 115 نماینده را برای تشکیل "کمیسیون نمایندگان" انتخاب می کنند. این کمیسیون، وظیفه انتخاب رئیس و اعضای هیئت مدیره را به عهده دارد. علاوه بر این، تصمیم گیری در مورد موضوعات مهمی مثل مسائل کمپانی، توزیع سود و افزایش سرمایه نیز توسط این هیئت انجام می شود.

هوآوی به مشتریان خود وابسته بوده و آنها را هسته اصلی تمام فعالیت های خود قلمداد می کند. این شرکت همواره در تلاش است تا با طراحی و تولید محصولات جدید، نظر کاربران خود را جلب کند. همچنین، Huawei برای کمک به پیشرفت فناوری و صنعت، با سازمان های صنعتی و استاندارد، دانشگاه ها و مؤسسات تحقیقاتی سراسر دنیا همکاری دارد. ایجاد فرصت های شغلی در کشورهای گوناگون و کمک به دیجیتالی شدن صنایع محلی از دیگر اهداف این شرکت است.

هوآوی تجهیزات شبکه ایمن و مدرن را به شرکت های مخابراتی ارائه کرده و محصولات زیرساختی انعطاف پذیر و مطمئنی را به صنایع مختلف عرضه می کند. علاوه بر این تولید گوشی و دیگر دستگاه های هوشمند، تجربه دیجیتال کاربران را در زمینه کار، زندگی و سرگرمی ارتقاء می دهد. این کمپانی به اهمیت ارتباطات در مواقع اضطراری نیز کاملاً آگاه بوده و در زمان بروز فجایع مختلف، به سرعت نسبت به بازیابی شبکه های ارتباطی و اطمینان از عملکرد مناسب تجهیزات مخابراتی در مناطق مورد نظر اقدام می کند. در مجموع باید گفت که Huawei در طول چند دهه فعالیت خود در عرصه دیجیتال، همواره بر بنا کردن دنیایی کاملاً هوشمند و ارائه سطح بالایی از ارتباطات تمرکز داشته است.