جستجو در سایت

ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

 

ارسال از طریق پست و تیپاکس

دنیای امروز در کنار تمام ویژگی های منحصر به فردی که دارد توجه تعداد بسیاری از کاربران فضای مجازی به سمت فروشگاه های اینترتی و خرید از سایت های عرضه دهنده محصولات اینترنتی جذب کرده است به گونه ای که خرید و فروش کالا از طریق شبکه های جهانی اینترنت یکی از شاخه های تجارت الکترونیک می باشد.

کالای های ثبت و خریداری شده توسط کاربران گرامی، از طریق پست و یا تیپاکس (بسته به انتخاب شما) به آدرس وارد شده با کد پستی ثبت شده توسط کاربر ارسال و تحویل داده خواهد شد.

زمان ارسال کالا

فروشگاه اینترنتی هدیش با ارسال و تحویل سریع کالاهای خریداری شده، لذت و آسودگی خاطر از خرید را برای شما کاربران گرامی فراهم کرده است. در حال حاضر ارسال سفارشات و ارائه خدمات تنها در روز های کاری امکان پذیر است و در روز های جمعه و تعطیلات رسمی، سفارشات شما ثبت خواهد شد و در روزهای غیر تعطیل، اقدامات لازم برای ارسال سفارش شما مشتریان عزیز، صورت خواهد گرفت.

ارسال در شیراز

سفارشات ثبت شده برای مشتریان شیراز عموما از طریق پیک ارسال می شود. زمان تحویل کالا در زمان اداری حداکثر 24 ساعت پس از ثبت سفارش می باشد. به منظور تسریع در ارسال و تحویل سفارشات، فروشگاه اینترنتی هدیش کالای های ثبت و خریداری شده توسط کاربران گرامی، در شهر شیراز را در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارشات توسط کاربران، از طریق پیک به آدرس وارد شده با کد پستی ثبت شده توسط کاربر ارسال و تحویل خواهد شد.

* لازم به ذکر است سفارشات شهرستان ها، که بعد از ساعت 13 ثبت می شوند، ارسال آن ها فردای آن روز صورت میگیرد.

* شهرک های اطراف شیراز، با مسافت های طولانی تر امکان ارسال توسط پست را دارند.