جستجو در سایت

پشتیبانی پاسخگو

پشتیبانی پاسخگو

با توجه به اینکه موضوع پشتیبانی سایت از لحاظ اهمیت و حساس بودن برای مشتریان همانند خدمات پس از فروش یک کالا دارای ارزش می باشد، همواره سعی داریم عملکردی بر مبنای حس مسئولیت پذیری داشته و با پاسخگویی همیشگی به مشتریان خود ، خدمات متمایز و متفاوتی را در این خصوص ارائه دهیم.

سوالات متدوال

در صورت وجود هر گونه سوال در ارتباط با ثبت نام در سایت، مشکلات مربوط به ثبت نام ،نحوه و مشکلات ثبت سفارش، پیگیری سفارشات، سوالات مربوط به اسمبل سیستم و اطلاع از مشخصات فنی دقیق کالا ها با شماره گیری، شماره 071 - 36473738 و داخلی 103 ، بخش پشتیبانی فروشگاه اینترنتی هدیش پاسخگوی شما کاربران گرامی خواهد بود.

پیگیری امور مشتریان

در صورت وجود هرگونه مشکل در ارتباط با مرسوله و نیاز به بازگرداندن کالا، می توانید با تماس با بخش پشتیبانی سایت هدیش جهت هماهنگی، برای بازگرداندن کالا با توجه به شرایط مشخص شده در سایت فروشگاه، از طریق پست با شماره پستی 7193613684 اقدام نمایید.

* لازم به ذکر است ساعات کاری بخش پشتیبانی سایت فروشگاه اینترنتی هدیش در روز های شنبه تا 4 شنبه از ساعت 9 الی 18 و در روز های 5 شنبه از ساعت 9 الی 14 می باشد. (در روز های تعطیل، فروشگاه و بخش پشتیبانی سایت تعطیل میباشند)