جستجو در سایت

ارسال سریع

ارسال سریع

رضایت مشتری در ارسال کالا

فروشگاه هدیش، همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان را جذب کند. و در ارائه خدمات مطلوب واقع شود. ما از حساسیت شما برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالا مطلع هستیم. و در همین راستا تمام تلاش خود را برای ارسال هرچه سریعتر سفارشات به عمل می آوریم. مجموعه هدیش به وسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند.

زمان و نحوه ارسال کالا

فروشگاه هدیش همواره ارائه بهترین قیمت و ارسال کالا به سریعترین زمان ممکن را مد نظر قرار داده است. و بعد از سفارش کالا در اولین فرصت سفارش را فاکتور، بسته بندی و ارسال مینماید

در حال حاضر به دلیل امکان پیگیری مرسوله، روش ارسال کالا از طریق شرکت پست و تیپاکس انجام میشود. و زمان تحویل کالا بسته به شهر خریدار، بر اساس استانداردهای پست و تیپاکس بین 2 تا 7 روز کاری میباشد.

 

همچنین قابل ذکر است به دلیل مشکلات پیش آمده در زمینه ویروس کرونا، امکان تأخیر در ارسال سفارشات وجود دارد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم و پیشاپیش پوزش میطلبیم.

 

پیگیری سفارش

هنگام سفارش کالا، مرحله به مرحله، روند ارسال برای شما پیامک شده تا از روند ارسال کالا آگاه شوید. همچنین میتوانید با مراجعه به پنل مدیریت خود، در قسمت پیگیری سفارش از روند ارسال کالای خود مطلع شوید.

ردیابی سفارش

و بعد از ارسال کالا میتوانید با مراجعه به لینک tracking.post.ir و با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید.